Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Політика компанії

При наданні професійних аудиторських послуг в Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» застосовуються принципи і підходи, спрямовані на більш повне задоволення інформаційних потреб бізнесу наших клієнтів. Наші головні пріоритети: інновації, конфіденційність, індивідуальний підхід, оперативність, кваліфікація персоналу, прозора цінова політика, соціальна відповідальність та екологічна політика.


Інновації

Сучасні технології в Аудиторскій фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ)

Для того, щоб надавати професійні аудиторські та бухгалтерські послуги в 21 столітті якісно, фахівці повинні мати сучасні інформаційні рішення, щоб реагувати оперативно і ефективно. Ми постійно вкладаємо час та значні кошти для розвитку та підтримки наших стратегічних інвестицій в найкращі інформаційні технології.

Ми працюємо над комплексним впровадженням беспечних мобільних технологій з метою задоволення потреб наших клієнтів. Наші інновації мають вирішальне значення для оперативного та якісного надання послуг, не залежно від того, чи знаходиться фахівець в офісі, у клієнта, або у себе вдома.

В Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» сучасні технології є важливим активом з метою надання якісних професійних аудиторських та бухгалтерських послуг нашим клієнтам.

Конфіденційність

Наша політика конфіденційності грунтується на забезпеченні високого рівня конфіденційності інформації про діяльність наших клієнтів. Заходи, що проводяться в цьому напрямку, включають як впровадження високих технологічних стандартів, так і забезпечення контролю у відповідності з національною та міжнародною практикою аудиторської діяльності. Дотримання норм Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) є одним з ключових наших принципів.

Ми гарантуємо високий рівень захисту даних клієнта. В Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» доступ до клієнтських даних мають тільки співробітники, які мають потребу в такому доступі для виконання завдань для клієнта. Будь-який співробітник, який має доступ до клієнтських даних, несе повну відповідальність за конфіденційність.

Індивідуальний підхід

При наданні аудиторських послуг ми дотримуємося принципів індивідуального підходу до інтересів клієнта шляхом надання практичних порад і ефективних рішень для бізнесу, концентруючи свої зусилля на потребах компаній, що динамічно розвиваються.

Оперативність

Одним з ключових моментів політики нашої фірми є забезпечення оперативності в наданні професійних аудиторських та бухгалтерських послуг. Ви можете зв'язатися з усіма нашими консультантами будь-яким зручним для Вас способом у будь-який зручний для Вас час. Таким чином, Ви можете отримати інформацію, що Вас цікавить, у той час, поки вона є актуальною.

Кваліфікація

Серед наших фахівців - сертифіковані аудитори України з повною вищою економічною освітою в галузі бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів. Кожний з аудиторів Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.» має досвід у конкретному виді господарської діяльності, що завжди враховується керівництвом при направленні їх для надання професійних послуг нашим клієнтам.

Для підвищення кваліфікації наших фахівців на постійній основі ми розробили систему заходів, які включають в тому числі і регулярне проведення внутрішньофірмових семінарів, на яких відбувається обмін досвідом, аналіз нових нормативних документів і найбільш неоднозначних питань оподаткування, права, фінансового обліку.

Прозора цінова політика

Специфіка професійних аудиторських та бухгалтерських послуг не завжди дозволяє заздалегідь оцінити кількість необхідного часу для виконання поставлених завдань, і відповідно, компенсація вартості наших послуг визначається в кожному конкретному випадку окремо. При цьому ми з розумінням ставимося до обмежень бюджетів і не завжди збалансованим фінансовим потокам компаній в Україні. У зв'язку з цим, ми практикуємо погоджену цінову політику, в тому числі із застосуванням фіксованих цін при довгостроковому співробітництві з нашими клієнтами, що дозволяє їм краще здійснювати контроль за виконанням своїх бюджетів.

Єдина Україна!

© 2001-2016 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Rambler's Top100

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks