Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Бухгалтерська фірма (Київ)

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Бухгалтерська фірма у м.Київ

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» була заснована у Києві у 2000 році і у цей час є компанією, що динамічно розвивається в сфері надання послуг з бухгалтерського обслуговування, аутсорсингу заробітної плати, консалтингових послуг з бухгалтерського програмного забеспечення Quickbooks Online та Xero Cloud Accounting Software та інших професійних послуг в Україні.

Наша бухгалтерська фірма - це насамперед команда сертифікованих та досвідчених бухгалтерів та професійних консультантів, які допомогають зменьшити до прийнятного рівня інформаційні ризики для користувачів фінансової та бухгалтерської інформації. Досвід нашого персоналу базується на наданні професійних аудиторських та бухгалтерських послуг українським компаніям, представництвам іноземних фірм і компаній в Україні, дочірнім та спільним підприємствам, неурядовим організаціям, що займаються різними видами діяльності.

Бухгалтерська кваліфікація міжнародного рівня

Високий рівень професійних бухгалтерських та консультаційних послуг ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» насамперед забезпечується наявністю у компанії висококваліфікованого персоналу, сучасних автоматизованих технологій бухгалтерського обліку, системами внутрішньофірмових стандартів та контролю якості бухгалтерських послуг.

Бухгалтерська фірма в Києве - АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» є незалежним членом IAPA - International Association of Professional Accountants (Міжнародної Асоціації Професійних Бухгалтерів). IAPA - це провідна глобальна асоціація, що об'єднує незалежні аудиторські та консалтингові фірми й бухгалтерські компанії. Це означає, що ми можемо спиратися не тільки на наш власний досвід в Україні, а й на міжнародний об'єднаний досвід іноземних бухгалтерських фірм - членів IAPA.

Персонал нашої фірми сформований з досвідчених фахівців із стажем роботи в області аудиту, бухгалтерського обліку і фінансів. Фахівці компанії - сертифіковани аудитори та бухгалтери. Всі бухгалтери компанії мають міжнародну сертифікацію (Quickbooks Certified ProAdvisor, Xero Certified Advisor) та є членами різних професійних об'єднань: Інституту внутрішніх аудиторів, Спілки аудиторів України, Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів, Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України тощо.

Член Міжнародної Асоціації Професійних Бухгалтерів в Україні Член Інституту внутрішніх аудиторів (IIA) в Україні

Quickbooks ProAdviser (Україна)

Quickbooks Gold ProAdvisor (Україна)

Xero Certified Advisor (Україна)


Визнання та нагороди

За підсумками Національного Бізнес Рейтингу, який проводиться виключно на офіційних даних державних органів статистики, ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» визнається Лідером галузі щорічно. Рейтингуванню підлягає 300 000 підприємств України за всіма видами діяльності. Наша бухгалтерська фірма є однією з кращих серед підприємств у сфері бухгалтерського обліку.

Corporate International - бухгалтерська фірма в Україні Лідер Галузі - Бухгалтерські фірми України Wealth Finance Award (Ukraine) Вибір України - Бухгалтерські компанії Зірка якості - Бухгалтерські фірми

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, внесена до Реєстру аудиторських фірм під № 2629 і є суб'єктом зовнішніх перевірок якості, що проводяться фахівцями Аудиторської Палати України.

Наша бухгалтерська фірма, ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ), надає професійні послуги з аутсорсингу бухгалтерського обліку, впровадження бухгалтерського програмного забеспечення QuickBooks Online та Xero Cloud Accounting Software в Києві, розрахунку заробітної плати та консультаційної підтримки компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

© 2001-2021 Бухгалтерські послуги (Київ / Україна) - бухгалтерська фірма у Києві,
бухгалтерська компанія у м.Київ, бухгалтер Xero Cloud Accounting Software (Київ), бухгалтерська фірма з міжнародною кваліфікацією,
Quickbooks Certified ProAdvisor (Україна), бухгалтерська фірма з надання послуг неурядовим організаціям (Київ). Всі права захищені.
e-mail: info@units.com.ua тел: +380 44 4676353

Бухгалтерская фирма (Киев): Бухгалтерские услуги и бухгалтерское обслуживание в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Обучение QuickBooks Online