Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Складання та трансформація фінансової звітності за міжнародними стандартами (МСФЗ)

Практичне застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності вимагає теоритичних знань і практичних навиків роботи. Міжнародні стандарти (МСФЗ) не є зведенням суворих, детальних правил - це набір принципів і вимог. Підхід до їх реалізації керівництво та бухгалтери визначають самостійно, виходячи з конкретної економічної ситуації, суті операції, специфіки компанії, а не тільки і не стільки з її правової форми.

Українська практика ведення бухгалтерського обліку, де основним користувачем є держава (податкові органи, управління статистики, держкомісія з цінних паперів та інші) накладає істотний відбиток на якість фінансової інформації. Фінансова звітність, яка складається за МСФЗ або у випадку малих і середніх підприємств - Міжнародного стандарту фінансової звітності для малих і середніх підприємств (МСФЗ для МСП), більше орієнтується на потреби власників та керівництва компанії.

Послуги зі складання фінансової звітності за міжнародними стандартами в Києві

Складання (компіляція) чи трансформація фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) потребує дуже серйозної і ретельної підготовки.

Професійні аудитори та бухгалтери Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, мають практичний досвід аудиту та складання фінансової звітності за міжнародними стандартами як для корпоративних цілей, так і для цілей надання міжнародним фінансовим інститутам та іншим зовнішнім користувачам. Спираючись на наш багаторічний досвід, ми можемо запропонувати компаніям такі послуги:

  • складання фінансової звітності компанії відповідно до МСФЗ або корпоративним правилам (національним GAAP);
  • трансформація національної фінансової (бухгалтерської) звітності у фінансову звітність, що відповідає Міжнародним стандартам фінансової звітності;
  • сприяння в підготовці фінансової звітності компанії за міжнародними стандартами;
  • підготовку звітності для цілей управлінського обліку та бюджетування (управлінської звітності);
  • розробку та впровадження облікової політики і процедур;
  • впровадження політик ефективного управління грошовими потоками.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні аудиторські та бухгалтерські послуги компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

Щоб дізнатися більше про складання фінансової звітності компанії за міжнародними стандартами, трансформацію бухгалтерської звітності відповідно до міжнародних стандартів (МСФЗ) Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші аудиторські та бухгалтерські послуги:

Єдина Україна!

© 2001-2016 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з розрахунку заробітної плати, складання (трансформація) фінансової звітності по МСФЗ. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Rambler's Top100

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks