Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Система контролю якості аудиторських послуг

Ми прагнемо до довгострокової співпраці з нашими клієнтами і саме тому нами впроваджена і постійно вдосконалюється внутрішня система контролю якості професійних аудиторських та бухгалтерських послуг, яка дає нам упевненість, що послуги для наших клієнтів надаються належним чином відповідно до Міжнародних стандартів аудиту, надання впевненості та етики. Діюча в нас система якості побудована відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості 1 "Контроль якості для фірм, які проводять аудит та огляд історичної фінансової інформації, а також іншого надання впевненості, та надають супутні послуги" (з урахуванням положення з національної практики).

Современные технологии в Аудиторской фирме «Юнитс Консалтинг Лтд.» (Киев)

Метою внутрішніх стандартів нашої фірми, прийнятих у вигляді Керівництва по кожному виду послуг, що надаються, є уніфікація підходу до надання аудиторських, бухгалтерських і консультаційних послуг шляхом використання передових досягнень, технологій і накопиченого фахівцями фірми передового досвіду для забезпечення високої якості надання аудиторських, бухгалтерських та консультаційних послуг.

Ключовими аспектами високої якості виконання завдань в Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» є:

  • превалювання якості послуг над комерційними міркуваннями;
  • суворе дотримання принципів незалежності, чесності, об'єктивності, конфіденційності, норм професійної поведінки;
  • підвищення кваліфікації співробітників;
  • постійна робота з розробки та вдосконалення внутрішніх стандартів, що представляють собою базу знань, в якій відображено багаторічний досвід аудиторів, бухгалтерів і консультантів аудиторської фірми.

Керівництво Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.» здійснює постійний контроль за тим, щоб персонал суворо дотримувався в своїй роботі політики компанії та принципів якості аудиторських та бухгалтерських послуг.

© 2001-2016 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks