Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Податкові консультації

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Податкові консультації

Одним з ключових напрямків нашої діяльності є консультування у сфері оподаткування. Практичний досвід роботи аудиторів та податкових консультантів Аудиторської фірми "Юнітс Консалтинг Лтд.", Київ, полягає у виконанні робіт для підприємств та компаній, дочірніх підприємств, нерезедентів, а також для відокремлених підрозділів, що не мають статусу юридичної особи, включаючи іноземні представництва нерезидентів в Україні, які здійснюють комерційну діяльність, чи без статусу постійного представництва відповідно до міжнародних угод та конвенцій про запобігання подвійного оподаткування та податкових ухилень.

Податкові консультації (Київ)

Незважаючи на неоднозначні норми податкового законодавства в Україні та подвійні трактування, консультанти Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.» можуть надати професійну пораду щодо оподаткування фінансових операцій, які проводяться або запланованих, правильності застосування податкових норм до господарської діяльності компанії чи діяльності іноземного представництва нерезидента, визначення трансфертних цін та податкової звітності. Побудова ефективної податкової стратегії компанії або представництва може значно знизити податкові ризики у майбутньому та зробити систему управлінського обліку надійною та прозорою для керівництва, кредиторів та інвесторів.

Грунтуючись на нашому досвіді та знаннях, в даний час ми надаємо наступні послуги в галузі оподаткування:

  • консультації з оподаткування;
  • консультації щодо застосування договорів (конвенцій) про уникнення подвійного оподаткування;
  • податковий аналіз запланованих операцій;
  • податкові консультації щодо трансфертного ціноутворювання;
  • податкове планування;
  • податковий аудит;
  • податковий аналіз господарської діяльності в Україні та реєстраційних документів;
  • оцінка перспектив податкового законодавства України та вплив змін на фінансові показники компанії;
  • представлення інтересів компаній та іноземних представництв в Україні в податкових органах;
  • підготовка та аналіз податкової звітності.

Податкові послуги надаються виключно на індивідуальній основі після проведення аналізу специфіки діяльності компанії, податкового статусу та галузевих особливостей.

Щоб дізнатися більше про податковий аудит господарської діяльності компанії, податкові консультації з трансфертного ціноутворювання та застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування, податкові послуги для іноземних представництв нерезедентів в Україні Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь-ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші аудиторські та бухгалтерські послуги:

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні податкові послуги та податкові консультації компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

Єдина Україна!

© 2001-2016 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, податкові консультації, проведення податкового аудиту податкової звітності, оглядові податкові перевірки,
послуги з аутсорсингу заробітної плати, проведення інвентаризації та інші податкові послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Rambler's Top100

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks