Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Послуги Due Diligence

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353


Фінансовий та податковий Due Diligence (Дью Ділідженс)


Головна мета проведення фінансового та податкового Due Diligence (Дью Ділідженс) - це формування повного уявлення про реальний фінансовий стан компанії, фізичну наявність активів, всіх поточних і потенційних зобов'язаннях, а також про всі податкові, фінансові та інвестиційні ризики, які можуть значно погіршити фінансовий стан компанії в осяжному майбутньому.


Фінансовий та податковий Due Diligence в Києві

Проведення фінансового Due Diligence зазвичай стає необхідним при здійсненні операцій зі злиття, поглинання та формування спільних підприємств, а також в ході реалізації інших великих інвестиційних проектів, з метою визначення потенційної надійності партнерів, позичальників і інших учасників проекту.

Обсяг фінансового та податкового Due Diligencе залежить від ряду факторів і, залежно від ситуації, може варіюватися від оглядової аудиторської перевірки фінансової та податкової звітності підприємства до комплексного і глибокого аналізу всіх аспектів фінансового стану та діяльності компанії, включаючи аналіз потенційних ризиків та непрозорих інструментів.

Проведення фінансового та податкового Due Diligence аудиторами Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.", Київ, включає в себе наступні основні процедури і підходи:

 • фокусування на ключових бухгалтерських та податкових питаннях, ризиках і потенційних зобов'язаннях;
 • аналіз дотримання законодавства України, що регулює фінансово-господарську діяльність підприємства;
 • оцінка якості доходів і грошових потоків;
 • оцінка якості активів, що купуються і зобов'язань, які підлягають погашенню;
 • проведення незалежної інвентаризації активів підприємства;
 • виявлення можливих коригувань прибутку і грошових потоків;
 • оцінка якості внутрішнього контролю, системи бухгалтерського обліку та обліку персоналу;
 • виявлення слабкостей внутрішнього контролю та істотних недоліків;
 • виявлення прихованих потенційних зобов'язань;
 • оцінка припущень, що лежать в основі бюджетів і прогнозів керівництва підприємства;
 • аналіз договору купівлі-продажу;
 • консультування з оптимального проведення операції.

При необхідності здійснюється компіляція (трансформація) української бухгалтерської звітності та її подання в міжнародному форматі з урахуванням впливу всіх виявлених під час проведення Due Diligence питань.

Результатом фінансового та податкового Due Diligencе служить докладний звіт, в якому описується поточне положення, історія об'єкта і дається оцінка виявлених ризиків.

Багаторічний досвід аудиторів Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.", реалізація політики компанії, багаторівнева система контролю якості і наша стійка репутація є запорукою того, що проведений нами аналіз буде детальним, об'єктивним і відповідним нормам та правилам, прийнятими у міжнародній та українській практиці проведення подібного роду робіт.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні аудиторські та бухгалтерські послуги компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

Щоб дізнатися більше про послуги з проведення фінансового та податкового Due Diligence (Дью Ділідженс), фінансової оцінки підприємств та інших послугах з надання впевненості Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші бухгалтерські та аудиторські послуги:

© 2001-2018 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з розрахунку заробітної плати, моніторинг та інші аудиторські послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks