Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Бухгалтерське обслуговування

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Бухгалтерське обслуговування в Києві


Основною вигодою при використанні аутсорсингу бухгалтерії є можливість використовувати високопрофесійний досвід бухгалтерської фірми, накопичений при вирішенні аналогічних завдань та постійний доступ до інноваційних технологій і нових знань. Бухгалтерськие обслуговування дозволяє не тільки знизити податкові ризики, а й скоротити витрати на навчання і розвиток бухгалтерського персоналу, підбір бухгалтерів, управління сектором бухгалтерії, оренду, обладнання, придбання та підтримку бухгалтерських та офісних програм, і дає можливість керівництву компаній повністю зосередитися на розвитку своєї компанії.

Найкращею практикою, що одержує все більше поширення в світі, є переведення всього бухгалтерського персоналу компанії в штат незалежної професійної бухгалтерської фірми і передача всіх функцій бухгалтерії в аутсорсинг цій фірмі. Досвід, технології і знання бухгалтерської фірми дозволяють оптимізувати всі бухгалтерські процеси компанії, поліпшити якість фінансової інформації та отримати ефективний незалежний внутрішній контроль без будь-яких стресів. У свою чергу персонал бухгалтерії отримує можливості для професійного зростання. Таким чином, при бухгалтерському аутсорсингу досягається максимальна ефективність бізнес-процесів компанії, прозорість бізнесу для власників, інвесторів і кредиторів, скорочення адміністративних і управлінських витрат компанії, підвищення якості та адекватності фінансової інформації, а також зниження підприємницьких та податкових ризиків.

Бухгалтерське обслуговування (Київ) і аутсорсинг бухгалтерії.

Крім того, бухгалтерське обслуговування незалежною професійною бухгалтерською фірмою надає ряд додаткових переваг для компанії, а саме:

 • податкова та фінансова звітність складається досвідченими бухгалтерами та знаходиться під постійним контролем аудиторів відповідно до політики контролю якості професійних послуг;
 • немає необхідності купувати та утримувати бухгалтерське програмне забезпечення;
 • Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, бере на себе відповідальність за правильність розрахунку податків і зборів та своєчасність подання податкової та бухгалтерської звітності;
 • у бухгалтерів аудиторської фірми відсутня особиста зацікавленість, що виключає можливі махінації та шахрайство;
 • інтереси компанії, у випадку податкових перевірок, будуть представляти досвідчені податкові консультанти та бухгалтери;
 • клієнт отримує кваліфіковані податкові та бухгалтерські консультації наших фахівців;
 • наші бухгалтери завжди інформують компанію про виникнення негативних наслідків при проведенні тієї чи іншої господарської операції;
 • податковий і бухгалтерський облік компанії не залежить від хвороб чи звільнення співробітників, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку.

Бухгалтерське обслуговування в Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) - це значно більше, ніж просто послуги бухгалтера або аутсорсинг функцій головного бухгалтера (бухгалтерії). Наш підхід при бухгалтерському обслуговуванні включає практичну та своєчасну допомогу керівництву компанії у вирішенні щоденних завдань, пов'язаних з оптимізацією бізнес-процесів, впровадженням інноваційних технологій, оцінкою і підвищенням ефективності компанії.

Для іноземних представництв фірм та міжнародних організацій, дочірніх компаній в Україні (у формі ТОВ, ДП, ПрАТ) бухгалтерське обслуговування в професійній бухгалтерській фірмі гарантує своєчасну і якісну фінансову і управлінську звітність відповідно до корпоративних вимог, ведення бухгалтерського обліку в корпоративній бухгалтерській системі в розрізі кост - центрів, покупців і постачальників, кожного найменування товару, за потреби - експорт українських бухгалтерських даних в корпоративну систему, контроль бюджету ( план - факт) на будь-яку дату, ефективну комунікацію англійською мовою і взаємодію з материнською компанією по всіх фінансових, бухгалтерських та податкових питаннях, ведення всіх записів англійською мовою в бухгалтерській системі з інтерфейсом англійською з наданням віддаленого доступу персоналу материнської компанії (« Бухгалтерія Онлайн»), імплементацію корпоративних стандартів і політик в області інформаційної безпеки та конфіденційності на всі комунікації і засоби передачі та обробки інформації, ефективну підтримку в податкових органах.

Комплексне бухгалтерьске обслуговування (бухгалтерський аутсорсинг) досвідченими бухгалтерами Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.", Київ, включає в себе наступні бухгалтерські функції:

 • прийом, контроль, облік та обробка первинних бухгалтерських документів;
 • ведення бухгалтерського обліку основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, витрат компанії відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, прийнятих в Україні, або відповідно до політики компанії - відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) або національних ГААП (GAAP);
 • підготовка банківських платежів;
 • розрахунок заробітної плати;
 • обробка первинних бухгалтерських документів по розрахунках з постачальниками;
 • інвойсінг, контроль розрахунків і доходів компанії (за домовленістю);
 • податковий облік;
 • складання податкової звітності відповідно до законодавства України;
 • підготовка статистичної та фінансової звітності за українськими стандартами бухгалтерського обліку;
 • представлення інтересів компаній та іноземних представництв в податкових органах України;
 • Онлайн доступ до актуальної фінансової інформації компанії («Бухгалтерія Онлайн») безпечними каналами зв'язку;
 • підготовка управлінської і фінансової звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та/або за корпоративними правилами;
 • поточне консультування керівництва компанії по бухгалтерських та податкових питань;
 • надання інших бухгалтерських послуг відповідно до укладеного договору, виходячи з потреб компанії.

При визначенні ціни на бухгалтерське обслуговування в Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд. » (Київ), ми відштовхуємося від кваліфікації бухгалтерів та оціночного часу на надання професійних послуг відповідно до Кодексу етики професійних бухгалтерів. Виходячи з ринкової ситуації і реалій ведення бізнесу в Україні наша політика ціноутворення дозволяє встановлювати нам як гнучкі, так і фіксовані ціни на підставі нашої попередньої оцінки часу і бухгалтерських функцій, переданих в аутсорсинг. Завдяки використанню інноваційних технологій , сучасних підходів до якості , методик управління процесами і кращим бухгалтерським програмам наша ціна на бухгалтерський супровід завжди обгрунтована і розумна. Наша цінова політика і ціни на бухгалтерський аутсорсинг дозволяють компаніям скоротити адміністративні витрати і ефективно планувати свої бюджети, не чекаючи "сюрпризів" при отриманні рахунків. Виходячи з нашого досвіду, невеликі фірми та іноземні представництва можуть заощаджувати на бухгалтерському аутсорсингу до 50% вартості, ніж якби представництво або фірма здійснювали бухгалтерські функції самостійно, не рахуючи скорочення і попередження фінансових і податкових втрат.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» є членом IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів), яка об'єднує професійні аудиторські та бухгалтерські фірми в усьому світі з метою надання найбільш якісних аудиторських та бухгалтерських послуг. Спираючись на об'єднаний досвід членів асоціації, якість наших аудиторських та бухгалтерських послуг в Україні відповідає найкращим міжнародним стандартам бухгалтерського обслуговування, аудиторських та податкових послуг.

Щоб дізнатися більше про ведення бухгалтерського обліку, бухгалтерський аутсорсинг, бухгалтерські послуги та бухгалтерське обслуговування в Києві Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь-ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші аудиторські та бухгалтерські послуги:

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, надає професійні послуги с бухгалтерського аутсорсингу та бухгалтерського обслуговування компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

© 2001-2018 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерське обслуговування фірми та бухгалтерське
супроводження компанії в Києві, бухгалтерський аутсорсинг, бухгалтерський супровід (Київ), аутсорсинг бухгалтерії,
послуги з аутсорсингу заробітної плати, проведення інвентаризації та інші бухгалтерькі послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks