Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ)

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» була заснована в Києві в 2000 році і в даний час є компанією, що динамічно розвивається в сфері надання аудиторських, бухгалтерських та консалтингових послуг в Україні.

Наша аудиторська фірма - це, перш за все, команда сертифікованих аудиторів, досвідчених бухгалтерів та професійних консультантів, які допомогають зменьшити до прийнятного рівня інформаційні ризики для користувачів фінансової та бухгалтерської інформації. Досвід нашого персоналу базується на наданні професійних аудиторських та бухгалтерських послуг українським компаніям, представництвам іноземних фірм і компаній в Україні, дочірнім та спільним підприємствам, що займаються різними видами господарської діяльності.

Аудиторська и бухгалтерська фірма в Києве - АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

Високий рівень професійних аудиторських та бухгалтерських послуг Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.» перш за все забезпечується наявністю в компанії висококваліфікованого персоналу, сучасних автоматизованих технологій аудиту та бухгалтерського обліку, системами внутрішньофірмових стандартів та контролю якості аудиторських послуг.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» є незалежним членом IAPA - International Association of Professional Accountants (Міжнародної Асоціації Професійних Бухгалтерів). IAPA - це провідна глобальна асоціація, що об'єднує незалежні аудиторські фірми та бухгалтерські компанії. Це означає, що ми можемо спиратися не тільки на наш власний досвід в Україні, а й на міжнародний об'єднаний досвід іноземних аудиторських фірм та бухгалтерських компаній - членів IAPA.

Персонал нашої фірми сформований з досвідчених фахівців із стажем роботи в області аудиту, бухгалтерського обліку і фінансів. Фахівці компанії - сертифіковани аудитори та бухгалтери. Всі спеціалісти аулиторської фірми є членами різних професійних об'єднань: Спілки аудиторів України, Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів, Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України тощо.

Медаль Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ - Лідер галузі 2011

За підсумками Національного Бізнес Рейтингу, який проводиться виключно на офіційних даних державних органів статистики, Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» названа Лідером галузі 2016. Рейтингуванню підлягало 300 000 підприємств України за всіма видами діяльності. Наша компанія стала однією з кращих серед підприємств у сфері бухгалтерського обліку і аудиту.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, внесена до Реєстру аудиторських фірм під № 2629 і є суб'єктом зовнішніх перевірок якості, що проводяться фахівцями Аудиторської Палати України.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні аудиторські та бухгалтерські послуги компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

© 2001-2018 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - ведення бухгалтерьского обліку фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks