Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Аудиторські послуги в Києві

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Професійні бухгалтерські та аудиторські послуги в Києві

В Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» ми знаємо, що перед кожним нашим клієнтом стоять унікальні завдання, і можемо запропонувати професійні бухгалтерські й аудиторські послуги, які повністю відповідають потребам Вашої компанії.

Ми впевнені, що наш багаторічний практичний досвід, пов'язаний з різними галузями і видами діяльності, налагоджена система контролю якості аудиторських послуг та реалізація політики фірми, розуміння проблем компанії і реальностей ведення бізнесу в Україні дозволять знайти інноваційні та ефективні рішення, які реально сприяютимуть розвитку вашого бізнесу.

З більш докладною інформацією про незалежні професійні бухгалтерські й аудиторські послуги, які пропонує наша компанія, Ви можете ознайомитися в наступних розділах:

Аудиторские услуги в Киеве

Якість наших професійних аудиторських послуг підтверджується багаторічним співробітництвом з нашими клієнтами.

Ми віримо, що тільки успіх наших клієнтів веде до нашого власному успіху.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, надає професійні бухгалтерські й аудиторські послуги компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» є членом IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів), яка об'єднує професійні бухгалтерські й аудиторські фірми в усьому світі з метою надання найбільш якісних бухгалтерських й аудиторських послуг. Спираючись на об'єднаний досвід членів міжнародної асоціації, наши бухгалтерські й аудиторські послуги в Україні відповідають найкращим міжнародним стандартам бухгалтерського обслуговування, податкових та аудиторських послуг.

Щоб дізнатися більше про податкові, бухгалтерські й аудиторські послуги Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ), будь ласка, звертайтеся до нас.

© 2001-2018 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, аудиторські послуги, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з розрахунку заробітної плати, та інші аудиторські послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks