f Впровадження QuickBooks у Києві | Навчання QuickBooks в Україні | Облік в Quickbooks Online: ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна)
Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Впровадження Quickbooks

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Послуги з налаштування, обліку та навчання QuickBooks у м.Київ

Для досягнення максимального ефекту від впровадження Quickbooks Online, ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає ряд послуг, серед яких:

Послуги з налаштування та впровадження QuickBooks в Україні

Intuit QuickBooks - ідеальна бухгалтерська програма для малого і середнього бізнесу, і з урахуванням того, що її використовують понад 4.5 мільйонів компаній - найпопулярніша бухгалтерська програма не тільки в США, але і в світі. Популярність бухгалтерської програми пояснюється досить просто - не існує більш простого і потужного інструменту для власників бізнесу та керівництва компаній, який дозволяє настільки ефективно контролювати діяльність компанії незалежно від виду діяльності при розумній ціні. QuickBooks надає потужні можливості для формування будь-яких видів звітів, в будь-якому розрізі, і автоматизувати всі ділянки діяльності компанії. При правильно налагодженій системі, власник або керівництво може контролювати свій бізнес в режимі реального часу віддалено. Для ведення управлінського обліку або навіть обмежуючись лише формуванням прозорої фінансової звітності для засновників і партнерів, материнської компанії або іноземних кредиторів - найкращого рішення, ніж QuickBooks, мабуть не існує.

QuickBooks - це бухгалтерська програма на англійській мові і всі налаштування зроблені для іноземних компаній. Є різні версії QuickBooks: з податком з продажів і US GAAP для США, і версії з ПДВ та МСФЗ, розроблені для Євросоюзу, зокрема - для Великобританії; також існують різні версії щодо функціональності. Недостатньо просто купити QuickBooks, в будь-якому випадку, потрібно адаптація і професійне налаштування QuickBooks для практичного використання в Україні. З самого початку використання необхідно обрати таку версію QuickBooks і здійснити такі налаштування програми з урахуванням виду діяльності компанії, які дозволять отримати максимальний ефект від цього безсумнівно найкращого рішення для малих і середніх компаній для управлінського та бухгалтерського обліку, і формування фінансової звітності відповідно до US GAAP або МСФЗ.

Наші фахівці можуть надати Вам практичні поради і допомогти на кожній стадії впровадження QuickBooks Online - від допомоги в правильному виборі версії і настройки до щоквартального контролю за правильністю введення операцій і порад з ефективного використання можливостей. Також, знаючи неадаптованність програми до українських реалій, ми можемо надати допомогу і підтримку при виборі супутніх рішень, таким чином, щоб бухгалтерський облік компанії повністю відповідав законодавству України, а управлінський облік - кращим світовим стандартам.

QuickBooks (Україна) - бухгалтерський облік, тренінги, курси, консультації українською мовою

Наша компанія розробила гнучке програмне забезпечення, яке дозволяє автоматизувати більшість рутинних операцій в QuickBooks Online, серед них: імпорт даних від будь-якого банку, інвойсів з різноманітних CRM систем, даних обліку робочого часу, наприклад, з Jira й аналогічних, та ін. Це програмне забезпечення підтримує шаблони та правила, які налаштовуються лише один раз і саме під потреби Вашого бізнесу.

Ведення бухгалтерського обліку в QuickBooks Online у Києві

Ми пропонуємо послуги з аутсорсингу ведення обліку у Quickbook Online та послуги з введення даних у Quickbooks для міжнародних компаній, малого бізнесу та неурядових організацій в Україні за конкурентоспроможними цінами. Бізнес завжди повинен бути на зв'язку зі своїми фінансами, контролювати рух грошових коштів, своэчасно отримувати гроші від клієнтів та контролювати розрахунки з постачальниками. Гарний сертифікований бухгалтер зробить це набагато простіше, швидше та дешевше для вас.

Ми надаємо ефективні професійні послуги з аутсорсингу бухгалтерії та введення даних у Quickbooks, які дозволяють клієнтам зосередитися на щоденних ділових операціях та зростанні.

Індивідуальне консультування та навчання QuickBooks українською мовою

QuickBooks ProAdvisor (Україна) - налаштування, тренінги, курси, консультації українською мовою

Наші семінари, тренінги і навчання по використанню QuickBooks можуть бути адаптовані відповідно до потреб діяльності Вашої компанії і бути досить гнучкими, щоб відповідати практичним щоденним потребам Вашого бізнесу.

Ми вважаємо, що наш практичний досвід дозволяє нам навчати застосуванню більшості можливостей QuickBooks. На жаль, частину можливостей QuickBooks в Україні використовувати не уявляється можливим. Слід зазначити, що навчання і консультації проводять бухгалтери, які володіють українською і щодня використовують QuickBooks в практичній діяльності.

Крім індивідуальних тренінгів, семінарів, курсів та навчання по QuickBooks Online, наші фахівці доступні для вас в той час, коли Ви зіткнетеся з непередбаченними запитаннями з серії «А як практично зробити ...». Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або електронній пошті. Якщо Вам необхідна термінова допомога, ми можемо використовувати Інтернет для віддаленого доступу до комп'ютера і бази даних QuickBooks, виключаючи витрати зайвого часу на поїздки.

Щоб дізнатися більше про послуги з налаштування та провадження Quickbooks в Україні, індивідуальне навчання, курси і тренінги з Quickbooks Online, ведення бухгалтерського обліку і внесення даних у Quickbooks у Києві й інші консультаційні послуги ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші консультаційні та бухгалтерські послуги у Києві:

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні послуги з впровадження бухгалтерського програмного забеспечення QuickBooks Online в Києві, аутсорсингу бухгалтерського обліку в Quickbooks та консультаційної підтримки користувачів QuickBooks (Київ) компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

© 2001-2021 ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерський облік у Quickbooks Online (Київ)
бухгалтерський облік Онлайн в Києві, впровадження QuickBooks Online (Україна), курси, навчання, тренінги, семінари по Quickbooks Online,
QuickBooks ProAdvisor в Україні, налаштування Quickbooks в Україні, імпорт банківських операцій в QuickBooks Online. Всі права захищені.
e-mail: info@units.com.ua тел: +380 44 4676353 Designed by Special.net.ua All rights reserved
QuickBooks є торгівельною маркою Intuit Inc.