f IT Консалтинг | Впровадження QuickBooks в Києві | Навчання QuickBooks: Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна)
Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

IT Консалтинг та послуги з налаштування та впровадження QuickBooks

Сучасний етап розвитку економічних відносин вимагає від компаній підвищеного динамізму, своєчасності й оперативності прийняття рішень в умовах постійно мінливої кон'юнктури ринку.

Для забезпечення адекватного поводження компаній на ринку необхідне оперативне отримання інформації, включаючи деталізовані фінансові дані і показники, наприклад, достовірної собівартості реалізованої продукції. Такі дані можливо отримати тільки у випадку використання комплексної автоматизованої системи обліку, оптимально пристосованої під специфіку господарської діяльності компанії.

Як показує наш досвід, "проста інсталяція" програмного комплексу не дозволяє повністю використовувати нові можливості, і часто є не цілісною автоматизацією облікових процесів, що, по суті, не вирішує проблем керівництва у своєчасному отриманні достовірної інформації.

Для досягнення максимального ефекту від впровадження автоматизованих облікових рішень, Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає ряд послуг в галузі ІТ Консалтингу, серед яких:

Послуги з налаштування та впровадження QuickBooks в Україні

Intuit QuickBooks - ідеальна бухгалтерська програма для малого і середнього бізнесу, і з урахуванням того, що її використовують понад 4.5 мільйонів компаній - найпопулярніша бухгалтерська програма не тільки в США, але і в світі. Популярність бухгалтерської програми пояснюється досить просто - не існує більш простого і потужного інструменту для власників бізнесу та керівництва компаній, який дозволяє настільки ефективно контролювати діяльність компанії незалежно від виду діяльності при розумній ціні. QuickBooks надає потужні можливості для формування будь-яких видів звітів, в будь-якому розрізі, і автоматизувати всі ділянки діяльності компанії. При правильно налагодженій системі, власник або керівництво може контролювати свій бізнес в режимі реального часу віддалено. Для ведення управлінського обліку або навіть обмежуючись лише формуванням прозорої фінансової звітності для засновників і партнерів, материнської компанії або іноземних кредиторів - найкращого рішення, ніж QuickBooks, мабуть не існує.

QuickBooks - це бухгалтерська програма на англійській мові і всі налаштування зроблені для іноземних компаній. Є різні версії QuickBooks: з податком з продажів і US GAAP для США, і версії з ПДВ та МСФЗ, розроблені для Євросоюзу, зокрема - для Великобританії; також існують різні версії щодо функціональності. Недостатньо просто купити QuickBooks, в будь-якому випадку, потрібно адаптація і професійне налаштування QuickBooks для практичного використання в Україні. З самого початку використання необхідно обрати таку версію QuickBooks і здійснити такі налаштування програми з урахуванням виду діяльності компанії, які дозволять отримати максимальний ефект від цього безсумнівно найкращого рішення для малих і середніх компаній для управлінського та бухгалтерського обліку, і формування фінансової звітності відповідно до US GAAP або МСФЗ.

Наші фахівці можуть надати Вам практичні поради і допомогти на кожній стадії впровадження QuickBooks - від допомоги в правильному виборі версії і настройки до щоквартального контролю за правильністю введення операцій і порад з ефективного використання можливостей. Також, знаючи неадаптованність програми до українських реалій, ми можемо надати допомогу і підтримку при виборі супутніх рішень, таким чином, щоб бухгалтерський облік компанії повністю відповідав законодавству України, а управлінський облік - кращим світовим стандартам.

Наша компанія розробила гнучке програмне забезпечення, яке дозволяє автоматизувати більшість рутинних операцій в QuickBooks Online, серед них: імпорт даних від будь-якого банку, інвойсів з різноманітних CRM систем, даних обліку робочого часу, наприклад, з Jira й аналогічних, та ін. Це програмне забезпечення підтримує шаблони та правила, які налаштовуються лише один раз і саме під потреби Вашого бізнесу.

Консультування та навчання QuickBooks українською мовою

QuickBooks ProAdvisor (Україна) - налаштування, тренінги, косультації українською мовою

Наші семінари, тренінги і навчання по використанню QuickBooks (російською або українською мовами) можуть бути адаптовані відповідно до потреб діяльності саме Вашої компанії в Україні і бути досить гнучкими, щоб відповідати практичним щоденним потребам Вашого бізнесу і персоналу.

Ми вважаємо, що наш практичний досвід дозволяє нам навчати застосуванню більшості можливостей програмного забезпечення QuickBooks. На жаль, частину можливостей QuickBooks в Україні використовувати не уявляється можливим. Слід зазначити, що навчання і консультації проводять бухгалтери, які володіють українською мовою, і які щодня використовують QuickBooks в практичній діяльності.

Крім тренінгів, семінарів та індивідуального навчання по QuickBooks, наші фахівці доступні для вас в той час, коли Ви зіткнетеся з непередбаченними запитаннями з серії «А як практично зробити ...». Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або електронній пошті. Якщо Вам необхідна термінова допомога, ми можемо використовувати Інтернет для віддаленого доступу до комп'ютера і бази даних QuickBooks, виключаючи витрати зайвого часу на поїздки.

Щоб дізнатися більше про консультації з провадження QuickBooks в Україні, тестінг бухгалтерського програмного забеспечення та інші послуги в сфері інформаційних технологій Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші наші послуги:

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні послуги з впровадження бухгалтерського програмного забеспечення QuickBooks та консультаційної підтримки користувачів QuickBooks компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

Єдина Україна!

© 2001-2015 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - бухгалтерський супровід фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, впровадження QuickBooks, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
QuickBooks ProAdvisor в Україні, послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, імпорт в QuickBooks Online. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved
QuickBooks є торгівельною маркою Intuit Inc.

Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks