Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Бухгалтерські послуги в Києві

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Аудиторскі та бухгалтерські послуги в Києві


Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» є членом IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів), яка об'єднує професійні аудиторські та бухгалтерські фірми в усьому світі з метою надання найбільш якісних аудиторських та бухгалтерських послуг. Спираючись на об'єднаний досвід членів асоціації, наши аудиторські та бухгалтерські послуги в Україні відповідають найкращим міжнародним стандартам бухгалтерського обслуговування, аудиторських та податкових послуг.

Зміни кон'юнктури ринку і нестабільність законодавства в Україні призводять до того, що компанії та фірми часто не в змозі оперативно реагувати на нові вимоги, при цьому втрачаючи конкурентоспроможність і прибутки, у тому числі й потенційні. Строки прийняття управлінських рішень в умовах динамічного ринку постійно скорочуються.

У цих умовах своєчасні управлінські рішення, прийняті на основі повної і достовірної бухгалтерської інформації, значно підвищують ефективність господарської діяльності компанії і знижують підприємницькі та податкові ризики.

Бухгалтерські послуги (Київ) - Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.»

Одним із ключових джерел інформації є дані бухгалтерського обліку. Тим не менш, бухгалтерські дані дійсно корисні для керівництва та інвесторів компанії в разі їх актуальності, об'єктивності та повноти відображення у бухгалтерському обліку показників фінансово-економічної діяльності підприємства.

Незалежна кваліфікована оцінка системи фінансового та бухгалтерського обліку, принципів і методів розрахунку та відображення бухгалтерських показників у фінансовій звітності дозволяє встановити певний рівень довіри до цих даних, і, відповідно, бухгалтерська інформація стає більш корисною при прийнятті рішень.

Крім того, професійні рекомендації керівництву компанії можуть допомогти в удосконаленні системи бухгалтерського обліку, що сприяє отриманню більш якісної фінансової звітності та зміцненню ступеня довіри до неї.

Знання специфіки професійних аудиторських та бухгалтерських послуг дає нам право стверджувати, що тільки команда досвідчених аудиторів, бухгалтерів та консультантів здатна кваліфіковано та комплексно допомогти керівництву компанії у вирішенні питань, пов'язаних з оцінкою і підвищенням ефективності їх компанії.

В Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.» ми знаємо, що кожен наш клієнт має унікальні завдання, і можемо запропонувати професійні аудиторські та бухгалтерські послуги, які повністю відповідають потребам Вашої компанії. При наданні нашою компанією незалежних аудиторських та бухгалтерських послуг ми гарантуємо конфіденційність і безпеку отриманої інформації.

З метою надання допомоги компаніям та фірмам у розвитку їхніх систем управлінського, фінансового та бухгалтерського обліку, а також зниження до прийнятного рівня інформаційних ризиків, Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, надає наступні професійні аудиторські та бухгалтерські послуги в Києві:

Ми вважаємо, що професіоналізм аудиторів та бухгалтерів Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», реалізація політики компанії, дотримання міжнародних стандартів аудиту, Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC), налагоджена система контролю якості і розуміння галузевих проблем дозволяють нам забезпечити високу якість аудиторських та бухгалтерських послуг, що реально сприяють розвитку бізнесу клієнтів. При цьому цінова політика нашої фірми і ціни на бухгалтерські послуги дозволяють клієнтам скоротити адміністративні витрати і ефективно планувати свої бюджети.

Для іноземних представництв фірм та міжнародних організацій, дочірніх компаній в Україні бухгалтерські послуги нашої професійної бухгалтерської фірми гарантують своєчасну і якісну фінансову звітність відповідно до міжнародних стандартів, включають ведення бухгалтерського обліку в корпоративній бухгалтерській системі англійською мовою в розрізі кост-центрів, покупців і постачальників, кожного найменування товару, за потреби - експорт українських бухгалтерських даних в корпоративну систему, контроль бюджету (план - факт) на будь-яку дату, ефективну комунікацію англійською мовою і взаємодію з материнською компанією з усіх фінансових, бухгалтерських та податкових питань. Бухгалтерські послуги нашої фірми також включають надання віддаленого доступу для фінансистів і бухгалтерів материнської компанії, впровадження корпоративних стандартів у галузі конфіденційності та інформаційної безпеки на всі комунікації і засоби передачі та обробки інформації, ефективну підтримку в податкових органах та фондах соціального страхування.

При визначенні ціни на бухгалтерські послуги, проведення аудиту або надання консультаційних послуг в Києві ми відштовхуємося від оціночного часу на надання професійних аудиторських та бухгалтерських послуг відповідно до Кодексу етики професійних бухгалтерів. Виходячи з ринкової ситуації і реалій ведення бізнесу в Україні наша політика ціноутворення дозволяє встановлювати нам як гнучкі ціни, так і фіксовану вартість на підставі нашої попередньої оцінки часу. Завдяки використанню інноваційних технологій, сучасних підходів до якості і кращим бухгалтерським програмам наша ціна на бухгалтерські послуги, аудит та консультації завжди обгрунтована й взаємовигідна.

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, надає професійні аудиторські та бухгалтерські послуги компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

Ми надаємо професійні бухгалтерські послуги більше 15 років.

Саме тому ми впевнені, що професійне і своєчасне надання аудиторських та бухгалтерських послуг забезпечить Вам впевненість у завтрашньому дні. Ми щиро віримо, що тільки успіх наших клієнтів веде до нашого власного успіху.

© 2001-2018 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, послуги бухгалтера (Київ),
послуги з нарахування і розрахунку заробітної плати, бухгалтерський супровід та інші бухгалтерські послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks