Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Бухгалтерські послуги (Київ)

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Бухгалтерські послуги у м.Київ

[English - Accounting Services] [Русский - Бухгалтерские услуги]


Ми надаємо професійні бухгалтерські послуги більше 20 років.

Наша бухгалтерська фірма ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» є членом IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів), яка об'єднує професійні аудиторські, консультаційні та бухгалтерські фірми в усьому світі з метою надання найбільш якісних професійних консалтингових та бухгалтерських послуг. Спираючись на об'єднаний досвід членів асоціації, наші бухгалтерські послуги у Києві відповідають найкращим міжнародним стандартам бухгалтерського аутсорсингу.

Зміни кон'юнктури ринку і нестабільність українського законодавства в Україні призводять до того, що компанії, представництва іноземних фірм та міжнародні неурядові організації часто не в змозі оперативно реагувати на нові вимоги, при цьому втрачаючи час і прибутки, у тому числі й потенційні. Строки прийняття управлінських рішень в умовах динамічного ринку постійно скорочуються.

У цих умовах своєчасні управлінські рішення, прийняті на основі повної і достовірної бухгалтерської інформації, значно підвищують ефективність господарської діяльності компанії і знижують підприємницькі та податкові ризики.

Бухгалтерські послуги Київ - ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Киев, Украина)

Одним із ключових джерел управлінської інформації є дані бухгалтерського обліку. Тим не менш, бухгалтерські дані дійсно корисні для керівництва та інвесторів компанії в разі їх актуальності, об'єктивності та повноти відображення у бухгалтерському обліку показників фінансово-економічної діяльності підприємства.

Впровадження сучасної системи фінансового та бухгалтерського обліку, принципів і методів розрахунку та відображення бухгалтерських показників у фінансовій звітності дозволяє встановити певний рівень довіри до цих даних, і, відповідно, бухгалтерська інформація стає більш корисною при прийнятті рішень.

В ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» ми знаємо, що кожен наш клієнт має унікальні завдання, і можемо запропонувати професійні консультаційні та бухгалтерські послуги, які повністю відповідають потребам Вашої компанії. При наданні нашою компанією незалежних бухгалтерських послуг ми гарантуємо конфіденційність і безпеку отриманої інформації.

З метою надання допомоги компаніям та фірмам у розвитку їхніх систем управлінського, фінансового та бухгалтерського обліку, а також зниження до прийнятного рівня інформаційних ризиків, ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, надає наступні професійні консультаційні та бухгалтерські послуги в Києві:

Ми вважаємо, що професіоналізм бухгалтерів ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», реалізація політики компанії, Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC), налагоджена система контролю якості і розуміння галузевих проблем дозволяють нам забезпечити високу якість консультаційних та бухгалтерських послуг, що реально сприяють розвитку бізнесу клієнтів. При цьому цінова політика нашої фірми і ціни на бухгалтерські послуги дозволяють клієнтам скоротити адміністративні витрати і ефективно планувати свої бюджети.

Для іноземних представництв фірм, міжнародних неурядових організацій, дочірніх компаній в Україні бухгалтерські послуги нашої професійної бухгалтерської фірми гарантують своєчасну і якісну фінансову звітність відповідно до міжнародних стандартів (МСФЗ, GAAP), включають аутсорсинг бухгалтерії у Quickbooks Online, Xero Cloud Accounting Software чи у корпоративній бухгалтерській системі англійською мовою в розрізі кост-центрів, покупців і постачальників, кожного найменування товару, за потреби - експорт українських бухгалтерських даних в корпоративну систему, контроль бюджету (план - факт) на будь-яку дату, ефективну комунікацію англійською мовою і взаємодію з материнською компанією (головним офісом) з усіх фінансових, бухгалтерських та податкових питань. Бухгалтерські послуги нашої фірми також включають надання віддаленого доступу для фінансистів і бухгалтерів материнської компанії, впровадження корпоративних стандартів у галузі конфіденційності та інформаційної безпеки на всі комунікації і засоби передачі та обробки інформації, ефективну підтримку в податкових органах та фондах соціального страхування.

При визначенні ціни на бухгалтерські послуги або надання консультаційних послуг у Києві ми відштовхуємося від оціночного часу на надання професійних бухгалтерських послуг відповідно до Кодексу етики професійних бухгалтерів. Виходячи з ринкової ситуації і реалій ведення бізнесу в Україні наша політика ціноутворення дозволяє встановлювати нам як гнучкі ціни, так і фіксовану вартість на підставі нашої попередньої оцінки часу. Завдяки використанню інноваційних технологій, сучасних підходів до якості і кращим бухгалтерським програмам наша ціна на бухгалтерські послуги та консультації завжди обгрунтована й взаємовигідна.

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) надає професійні бухгалтерські послуги у м.Київ, послуги з аутсорсингу бухгалтерського обліку (бухгалтерії) в Quickbooks Online та консультаційної підтримки користувачів QuickBooks (Київ) компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

Ми надаємо професійні послуги аутсорсингу бухгалтерії у Києві більше 20 років.

Саме тому ми впевнені, що професійне і своєчасне надання консультаційних та бухгалтерських послуг забезпечить Вам впевненість у завтрашньому дні. Ми щиро віримо, що тільки успіх наших клієнтів веде до нашого власного успіху.

© 2001-2021 Бухгалтерська фірма (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку у Quickbooks Online
аутсорсинг бухгалтерії у Києві, аутсорсинг бухгалтерських послуг, складання фінансової звітності (МСФЗ, GAAP),
послуги з аутсорсингу обліку у Xero англійською, бухгалтерський аутсорсинг ТОВ та інші бухгалтерські послуги - Київ. Всі права захищені.
Accounting company in Kiev, Ukraine e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская фирма (Киев): обучение Xero на русском и бухгалтерское обслуживание - Киев, Аутсорсинг заработной платы и Обучение QuickBooks Online Украина