Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Бухгалтерські послуги (Київ)

вул. Дегтярівська 33А,
7 поверх,
03057, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Бухгалтерські послуги у м.Київ


[English] [Русский]

ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» є членом IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів), яка об'єднує професійні аудиторські, консультаційні та бухгалтерські фірми в усьому світі з метою надання найбільш якісних професійних консалтингових та бухгалтерських послуг. Спираючись на об'єднаний досвід членів асоціації, наші бухгалтерські послуги відповідають найкращим міжнародним стандартам бухгалтерського обслуговування.

Зміни кон'юнктури ринку і нестабільність українського законодавства в Україні призводять до того, що компанії, представництва іноземних фірм та міжнародні неурядові організації часто не в змозі оперативно реагувати на нові вимоги, при цьому втрачаючи час і прибутки, у тому числі й потенційні. Строки прийняття управлінських рішень в умовах динамічного ринку постійно скорочуються.

У цих умовах своєчасні управлінські рішення, прийняті на основі повної і достовірної бухгалтерської інформації, значно підвищують ефективність господарської діяльності компанії і знижують підприємницькі та податкові ризики.

Бухгалтерські послуги (Київ) - ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.»

Одним із ключових джерел інформації є дані бухгалтерського обліку. Тим не менш, бухгалтерські дані дійсно корисні для керівництва та інвесторів компанії в разі їх актуальності, об'єктивності та повноти відображення у бухгалтерському обліку показників фінансово-економічної діяльності підприємства.

Впровадження сучасної системи фінансового та бухгалтерського обліку, принципів і методів розрахунку та відображення бухгалтерських показників у фінансовій звітності дозволяє встановити певний рівень довіри до цих даних, і, відповідно, бухгалтерська інформація стає більш корисною при прийнятті рішень.

Крім того, професійні рекомендації керівництву компанії можуть допомогти в удосконаленні системи бухгалтерського обліку, що сприяє отриманню більш якісної фінансової звітності та зміцненню ступеня довіри до неї.

Знання специфіки професійних консультаційних та бухгалтерських послуг дає нам право стверджувати, що тільки команда досвідчених бухгалтерів та консультантів здатна кваліфіковано та комплексно допомогти керівництву компанії у вирішенні питань, пов'язаних з оцінкою і підвищенням ефективності їх компанії.

В ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» ми знаємо, що кожен наш клієнт має унікальні завдання, і можемо запропонувати професійні консультаційні та бухгалтерські послуги, які повністю відповідають потребам Вашої компанії. При наданні нашою компанією незалежних бухгалтерських послуг ми гарантуємо конфіденційність і безпеку отриманої інформації.

З метою надання допомоги компаніям та фірмам у розвитку їхніх систем управлінського, фінансового та бухгалтерського обліку, а також зниження до прийнятного рівня інформаційних ризиків, ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, надає наступні професійні консультаційні та бухгалтерські послуги в Києві:

Ми вважаємо, що професіоналізм бухгалтерів ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.», реалізація політики компанії, Кодексу етики професійних бухгалтерів Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC), налагоджена система контролю якості і розуміння галузевих проблем дозволяють нам забезпечити високу якість консультаційних та бухгалтерських послуг, що реально сприяють розвитку бізнесу клієнтів. При цьому цінова політика нашої фірми і ціни на бухгалтерські послуги дозволяють клієнтам скоротити адміністративні витрати і ефективно планувати свої бюджети.

Для іноземних представництв фірм, міжнародних неурядових організацій, дочірніх компаній в Україні бухгалтерські послуги нашої професійної бухгалтерської фірми гарантують своєчасну і якісну фінансову звітність відповідно до міжнародних стандартів (МСФЗ, GAAP), включають аутсорсинг бухгалтерії у Quickbooks Online, Xero Cloud Accounting Software чи у корпоративній бухгалтерській системі англійською мовою в розрізі кост-центрів, покупців і постачальників, кожного найменування товару, за потреби - експорт українських бухгалтерських даних в корпоративну систему, контроль бюджету (план - факт) на будь-яку дату, ефективну комунікацію англійською мовою і взаємодію з материнською компанією (головним офісом) з усіх фінансових, бухгалтерських та податкових питань. Бухгалтерські послуги нашої фірми також включають надання віддаленого доступу для фінансистів і бухгалтерів материнської компанії, впровадження корпоративних стандартів у галузі конфіденційності та інформаційної безпеки на всі комунікації і засоби передачі та обробки інформації, ефективну підтримку в податкових органах та фондах соціального страхування.

При визначенні ціни на бухгалтерські послуги або надання консультаційних послуг у Києві ми відштовхуємося від оціночного часу на надання професійних бухгалтерських послуг відповідно до Кодексу етики професійних бухгалтерів. Виходячи з ринкової ситуації і реалій ведення бізнесу в Україні наша політика ціноутворення дозволяє встановлювати нам як гнучкі ціни, так і фіксовану вартість на підставі нашої попередньої оцінки часу. Завдяки використанню інноваційних технологій, сучасних підходів до якості і кращим бухгалтерським програмам наша ціна на бухгалтерські послуги та консультації завжди обгрунтована й взаємовигідна.

ТОВ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ) надає професійні бухгалтерські послуги у м.Київ, аутсорсингу бухгалтерського обліку (бухгалтерії) в Quickbooks Online та консультаційної підтримки користувачів QuickBooks (Київ) компаніям, іноземним представництвам і неурядовим організаціям українською, англійською та російською мовами, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у м.Київ, так і в інших областях України чи регіонах світу.

Ми надаємо професійні бухгалтерські послуги більше 20 років.

Саме тому ми впевнені, що професійне і своєчасне надання консультаційних та бухгалтерських послуг забезпечить Вам впевненість у завтрашньому дні. Ми щиро віримо, що тільки успіх наших клієнтів веде до нашого власного успіху.

© 2001-2021 ТОВ АФ «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку у Quickbooks Online
аутсорсинг бухгалтерії у Києві, аутсорсинг бухгалтерських послуг, складання фінансової звітності (МСФЗ, GAAP),
послуги з аутсорсингу обліку у Xero, бухгалтерський аутсорсинг та інші бухгалтерські послуги у м.Київ. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Бухгалтерская фирма (Киев): Бухгалтерские услуги и бухгалтерское обслуживание в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Обучение QuickBooks Online