Незалежний член IAPA (Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів)

Аудиторські послуги в Україні

вул. Миколи Пимоненка 13,
Бізнес Сіті Форум, Офіс 7B/35,
04050, м.Київ, Україна.

Тел.: +380 (44) 467 6353

Міжнародний аудит і оглядові аудиторські перевірки

Аудит фінансової звітності

Аудит – це, перш за все, незалежна професійна думка щодо повноти, достовірності та відповідності встановленим правилам фінансової звітності. В Україні найчастіше фінансова звітність складається відповідно до національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) або корпоративних правил, що відповідають різним національним GAAP.


Международный аудит и обзорные аудиторские проверки в Украине

В Аудиторській фірмі «Юнітс Консалтинг Лтд.», Київ, ми маємо значний практичний досвід проведення незалежного аудиту фінансової звітності компаній, що займаються різними видами діяльності відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (МСА). При плануванні та здійсненні аудиту, ми розглядаємо структуру системи внутрішнього контролю для визначення необхідних аудиторських процедур. Тим не менш, ми прагнемо використовувати отримані в ході аудиту знання про організації компанії, щоб надати коментарі та пропозиції, які, як ми сподіваємося, будуть сприяти підвищенню ефективності бізнесу наших клієнтів.

Думка аудитора підвищує довіру до фінансової звітності завдяки наданню високого, але не абсолютного рівня впевненості. Абсолютна впевненість в аудиті недосяжна у зв'язку з дією таких факторів як необхідність судження, використання тестування, обмеження, властиві будь-яких систем бухгалтерського обліку та внутрішнього контролю, а також у зв'язку з тим, що більшість свідчень, які може отримати аудитор, є за своїм характером швидше переконливими, ніж остаточними.

Оглядові аудиторські перевірки

Однак не у всіх ситуаціях необхідно виконання всіх аудиторських процедур по відношенню до фінансової звітності у зв'язку з характером самої фінансової звітності, завданнями, які ставляться, або тимчасовими обмеженнями. У цьому випадку найбільш ефективно проведення оглядової аудиторської перевірки фінансової звітності .

Оглядова аудиторська перевірка (огляд) передбачає використання аудиторських навичок і методів по збору свідчень, але, як правило, не включає оцінку систем внутрішнього контролю, перевірки бухгалтерських записів і первинних документів, спостереження за інвентаризацією, перевірку відповідей на запити третім особам, і інші процедури, які виконуються під час аудиторської перевірки. Таким чином рівень впевненості у висновку про оглядову аудиторської перевірки нижче, ніж той, що надається в аудиторському висновку.

Професійні аудиторські компанії в Україні здійснюють проведення оглядової аудиторської перевірки відповідно до Міжнародного стандарту завдань з огляду 2400 «Завдання з огляду фінансових звітів». Як правило, оглядової аудиторської перевірки достатньо для іноземних інвесторів, особливо невеликих компаній, банків, інвестиційних фондів і постачальників, які просять надати фінансову звітність компанії, що підтверджена аудитором.

Також проведення періодичних оглядових аудиторських перевірок (експрес-аудиту) незалежною аудиторською компанією є практичним і ефективним інструментом для українських власників для цілей моніторингу фінансового стану і реального стану справ своїх компаній.

У будь-якому випадку проведення аудиту чи оглядової аудиторської перевірки компанії принесе найбільшу користь у випадку, коли між керівництвом компанії та аудиторами досягнуто повного розуміння про мету, завданнях та форми надання результатів робіт.

Щоб дізнатися більше про аудит, оглядові аудиторські перевірки та інши незалежні професійні аудиторські послуги Аудиторської фірми «Юнітс Консалтинг Лтд.», будь ласка, звертайтеся до нас.

Дивиться також інші бухгалтерські та аудиторські послуги:

Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» надає професійні аудиторські та бухгалтерські послуги компаніям, іноземним представництвам і фірмам, які займаються різними видами діяльності і територіально розташовані, як у Києві, так і в інших областях України.

© 2001-2018 Аудиторська фірма «Юнітс Консалтинг Лтд.» (Київ / Україна) - ведення бухгалтерського обліку фірми та бухгалтерське
обслуговування компанії в Києві, фінансовий Due Diligence, проведення міжнародного аудиту фінансової звітності, оглядові аудиторські перевірки,
послуги з розрахунку заробітної плати, проведення інвентаризації та інші аудиторські послуги в Києві. Всі права захищені.
e-mail: info@accounting-ukraine.kiev.ua тел: +380 44 4676353
Designed by Special.net.ua All rights reserved

Аудиторская фирма «Юнитс Консалтинг Лтд.»: Аудит, Бухгалтерские услуги и бухгалтерское сопровождение в Киеве, Аутсорсинг заработной платы и Услуги по QuickBooks